20 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Sylvester Stallone hakkında şok suçlama!

Stallone iddialar için ‘tamamen yalan’ diyerek tüm suçlamaları reddetti.

İngiltere’de yayınlanan Daily Mail gazetesi yeni ele geçirilen polis kayıtlarına dayanan haberinde, Rocky ve Rambo serilerinin başrol oyuncusu Oscar ödüllü Stallone’nun Las Vegas’taki bir film setinde ismi açıklanmayan bir kız çocuğuna tecavüz ettiğini yazdı.

‘POLİS KAYITLARI ORJİNAL’

Ele geçirilen polis kayıtlarını Daily Mail için inceleyen Las Vegas Emniyet Müdürlüğü’nden emekli polis John Samolovitch, kayıtların orijinal olduğunu teyit ediyor.

Daily Mail, Kayıtlara göre kız çocuğu, büyük bir utanç yaşadığı ve korktuğu için Stallone ve koruması hakkında şikâyetçi olmamaya karar vermiş diyor.

Polis kayıtlarına düşülen bir notta kız çocuğunun ifadesi sırasında ‘kafasını toplamakta zorlandığı ve duygusal anlamda son derece hassas olduğu’ belirtiliyor.

STALLONE: BÖYLE BİR OLAY HİÇ YAŞANMADI 

Stallone’nun o yıllardaki koruması De Luca, 2013 yılında polis tarafından vurularak öldürülmüştü.

Stallone ise yaptığı kısa bir açıklamada Böyle bir olay hiç yaşanmadı diyerek tüm suçlamaları reddetti.

Stallone’un sözcüsü Michelle Bega, İngiltere’de yayımlanan Daily Telegraph gazetesine yaptığı açıklamada Bu gülünç ve kategorik olarak yalanlarla dolu bir hikâye. Bugün basına yansıyana kadar Stallone dahil kimsenin böyle bir hikâyeden haberi yoktu. Yetkililer ya da başka herhangi birisi hiçbir zaman böyle bir olay konusunda Stallone ile temasa geçmedi dedi.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü